+421 948 504 607
info@brickreality.sk
brick logo
Brick Reality
Novinky a info

VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE KUPUJÚCEHO

Autor: BRICK reality | Zverejnené: 6. 5. 2022

Zdieľanie:

Realitná kancelária BRICK reality ponúka okrem iného aj nadštandardnú službu – VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE KUPUJÚCEHO. Poviete si: „To mám niekomu platiť za to, že si sadne za počítač a poprezerá zopár inzerátov?! Veď to zvládnem v pohode sám a zadarmo!“

Samozrejme, že kúpa nehnuteľnosti je jednou z najväčších investícií v našom živote, preto si musíme veľmi dobre zvážiť, čo hľadáme a čo si môžeme dovoliť. Potom už naozaj sadneme za počítač a začneme hľadať.

Prvý kameň úrazu je obrovské množstvo ponúk, ako aj realitných kancelárií. Ktorý inzerát odráža aj skutočný stav nehnuteľnosti a ktorá ponuka je seriózna? V prípade, že pocítime lásku na prvý pohľad už z inzerátu, často sa stáva, že ponuka už nie je aktuálna, prípadne najbližšie obhliadky sa konajú v termíne, ktorý mi nevyhovuje.

Ak už príde k samotnej obhliadke, môže nastať sklamanie, že fotky z inzerátu boli oveľa krajšie ako skutočnosť, že popis nehnuteľnosti nebol úplne pravdivý, že nám nevyhovuje okolie, alebo nehnuteľnosť zvláštne zapácha, že predávajúci, či maklér na mňa nepôsobí dôveryhodne ...

Takže začína sa kolotoč vyhľadávania, telefonovania a prehliadok. Ak konečne nájdeme vysnívanú nehnuteľnosť, môžeme natrafiť na vyjednávanie ceny, prípadne rôzne okolnosti spomaľujúce samotný predaj a kúpu nehnuteľnosti.

V prípade, že si poviete, že váš čas je vzácny a chcete si obzrieť len nehnuteľnosti podľa vašich predstáv, ktoré viete aj zafinancovať – je služba VYHĽADÁVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ PRE KUPUJÚCEHO od BRICK reality pre vás to pravé.

- Váš realitný maklér si s vami na začiatku do detailov prejde vaše predstavy a parametre o hľadanej nehnuteľnosti.

- Následne sa zaoberá vyhľadávaním nehnuteľností, pričom využíva svoje znalosti z realitného trhu (napríklad vie o nehnuteľnostiach, ktoré sú na trhu už pridlho), ako aj kontakty s inými realitnými kanceláriami (vie využiť aj tzv. „podpultový predaj“, keď sa k nemu dostane nehnuteľnosť, ktorá ešte nebola verejne inzerovaná).

- Samozrejme preverí aktuálnosť každej ponuky a sám vykoná osobné obhliadky relevantných nehnuteľností.

- Na záver vám predstaví výber napríklad troch najlepších nehnuteľností, ktoré už posúdite podľa vlastného uváženia.

- Výhodou takéhoto osobného agenta je aj jeho vyjednávacia schopnosť, kedy sa samozrejme snaží dohodnúť, čo najlepšie kúpno-predajné podmienky v prospech kupujúceho.

- Služby realitného makléra sa spoplatňujú až vo chvíli, keď nastane uzavretie obchodu s predávajúcim.

BRICK reality zabezpečuje tiež asistenciu pri vybavovaní znaleckého posudku, riešení hypotekárneho úveru, právnu asistenciu pri zmluvnej dokumentácii, asistenciu v deň prevodu vlastníctva, ako aj pri preberaní nehnuteľnosti.

Ak sa vám článok páčil a poznáte priateľov, ktorým môže pomôcť, zdieľajte ho na sociálnych sieťach.

Ak chcete byť pravidelne v kontakte s novinkami a zaujímavosťami z oblasti realít, dajte Páči sa mi to našej stránke na Facebooku BRICK reality na FB a pokojne sa pýtajte, ak vás niečo konkrétne zaujíma.

icon
Stiahnuť PDF
icon
Vytlačiť
Zdieľanie:

PODOBNÉ ČLÁNKY

Všetky dôležité novinky a hodnotné informácie z prostredia realít na jednom mieste.

4 P PRI OBHLIADKE NEHNUTEĽNOSTI
4 P PRI OBHLIADKE NEHNUTEĽNOSTI
Autor: BRICK reality | Zverejnené: 17. 2. 2024

Nastal deň D, kedy ste sa rozhodli, že si obstaráte nehnuteľnosť. Novú, ďalšiu, investičnú, prenajatú... nech už je dôvod akýkoľvek, ide o veľké rozhodnutie. Nestačí len prezrieť si všetky dostupné ponuky a spraviť si prieskum o lokalite, kde by ste chceli kupovať. VŽDY je dôležitá aj osobná obhliadka nehnuteľnosti, a to aj v prípade, že vám nehnuteľnosť hľadala priamo realitná kancelária.

SLUŽBA REALITNÝ AGENT PREDÁVAJÚCEHO / KUPUJÚCEHO

Vaša spokojnosť je u nás v BRICK reality na prvom mieste. Svedčia o tom aj Vaše referencie, ktoré nás posúvajú dopredu.

banner

CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ

Rozmýšľate o predaji nehnuteľnosti? V BRICK reality máte všetky služby na kľúč. Profesionálne, efektívne a transparentne. Od prvej konzultácie až po predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti. Ponúkame individuálny prístup, ktorý si zaslúžite.

banner

CHCEM KÚPIŤ / PRENAJAŤ SI

Hľadáte bývanie? Nájsť na trhu ideálnu nehnuteľnosť je časovo náročné. V mnohých prípadoch ide o investíciu na celý život. Službou agent kupujúceho Vám BRICK reality poskytne makléra, právnika a finančného odborníka.

brick logo
Každý klient je pre nás v prvom rade človek, ktorému chceme zabezpečiť spokojné bývanie a odborné služby.
Sociálne siete:
Všetky práva vyhradené pre BRICK reality s.r.o.