+421 948 504 607
info@brickreality.sk
brick logo
Brick Reality

KEĎ BUDEŠ ROBIŤ TO,

ČO SI VŽDY ROBIL, TAK DOSTANEŠ TO,

ČO SI VŽDY DOSTAL!

OBJAV NOVÝ POHĽAD NA PRÁCU V REALITÁCH

Máš pocit, že chceš dosiahnuť viac a narazil si na svoje limity v aktuálnom zamestnaní? Zahrávaš sa s myšlienkou vstúpiť do realitnej činnosti? Si realitný maklér a hľadáš možnosti lepšieho prístupu a ohodnotenia?

brick logo

Realitná činnosť je službou pre klientov. Aby sme mohli poskytnúť klientom vyšší štandard realitnej služby, je potrebné začať od seba. Preto sa v BRICK reality pozeráme aj na našich maklérov ako na klientov. Vytvorili sme pre nich prostredie, kde sme odbúrali dlhodobé nedostatky z rôznych realitných kancelárií. Vedia sa uplatniť a splniť si svoje sny.
Našou politikou je, že len spokojný a neustále na sebe pracujúci realitný maklér, dokáže ponúkať také služby, ktoré menia realitný trh k lepšiemu.
Pre nás je dôležité, aby bol maklér osobnosťou a bol na seba hrdý. Aby bol úspešný nielen vo svojej práci, ale vďaka finančnej slobode mal aj dostatočný čas na svoju rodinu a záujmy.
Motivuje nás strach, že budeme priemerní. Všetko je len v tvojej hlave. Zmeň svoje myslenie a zmení sa ti život.

ČO OD TEBA BUDEME VYŽADOVAŤ?

Keď budeš robiť to, čo si vždy robil, tak dostaneš to, čo si vždy dostal!

AKTÍVNY PRACOVNÝ PRÍSTUP

icon

Realitný maklér nesmie zabúdať, že je podnikateľom. Správny maklér má:

vnímať okolie a vedieť naň reagovať
byť cieľavedomý
chcieť od seba viac
posúvať veci k lepšiemu

V BRICK reality si uvedomujeme, že bez správnych aktivít sa nikto nikam neposunie. Nových ľudí učíme správne podnikať a uspieť. U maklérov so skúsenosťami posúvame hranice, aby vyšli zo svojej komfortnej zóny a dosiahli nové, vyššie ciele. Vďaka pravidelným aktivitám má maklér k dispozícii všetky benefity BRICK reality ako na dlani. Ešte viac si ceníme, ak si maklér všíma možnosti zlepšenia a vieme tak aplikovať dobré veci ako zmenu zdola.

CHUŤ NA SEBE PRACOVAŤ

icon

Hľadáš človeka, ktorý zmení tvoj život? Nájdeš ho v zrkadle.

Našou úlohou je motivovať, viesť, podporovať. Všetko ostatné je vo vašich rukách. Pre nás je dôležité to zlé minimalizovať a to dobré podporiť. Iba ak máte chuť posúvať sa dopredu a rozvíjať svoje schopnosti, dokážete vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a dosiahnuť svoje nesplnené sny.

Vďaka zlepšovaniu samých seba dokážeme zmeniť k lepšiemu aj realitný trh.

KLIENT NA 1. MIESTE

icon

Realitná činnosť je službou pre klientov, za ktorú si platia. Robíme všetko pre to, aby klient dostal za svoje peniaze maximum:

chránime záujmy klienta
vyťažíme z trhu maximum
máme kontrolu nad obchodom
používame exkluzívny licitačný systém

Keby to bolo ľahké, robil by to každý. V BRICK reality si dávame záležať, aby mal maklér čo najviac odporúčaní od klientov. Odporúčania sú najvyšším vyznamenaním od klienta a to len vďaka tomu, že maklér pracuje pre klienta správnym spôsobom.

ČO TI V BRICK REALITY PONÚKAME?

Ak ti niekto hovorí, že to nedáš, nezabúdaj, že to ti ukazuje jeho limit a nie tvoj!

NADŠTANDARDNÝ PROVÍZNY SYSTÉM

icon

Správne vytvorené podmienky práce a kariérneho rastu vás dokážu motivovať k lepšej a kvalitnejšej práci. Neexistuje lenivý človek, len málo motivovaný. U nás nájdete:

jasné pravidlá kariérneho postupu
najvyššie provízie na realitnom trhu
možnosť tvorby vlastného tímu
žiadne rozdiely medzi pobočkami

Sme si vedomí toho, že za každým úspechom je tvrdá a náročná práca. Ak chceme zmeniť realitný trh k lepšiemu, musíme začať od seba. Vytvorili sme nadštandardný provízny systém pre maklérov. Vďaka nemu získavajú motiváciu na sebe pracovať a zlepšovať samých seba a tým aj realitný trh. V tejto práci je krásne to, že neviete, kde máte hornú hranicu príjmu. Pri správnom nastavení u nás dosiahnete finančnú slobodu a splníte si svoje sny.

ODBORNÁ DOKUMENTÁCIA

icon

Odborníci z realitného trhu dali hlavy dokopy a vytvorili dokumenty na mieru vyplývajúce z ich dlhoročnej praxe a skúseností.

V BRICK reality promptne reagujeme na zmeny na trhu a prispôsobujeme tomu aj dokumentáciu. Máme odborné dokumenty, ktoré uľahčujú prácu realitným maklérom a podporujú prácu s klientami počas celého realitného procesu. Vnímame potreby klientov aj maklérov. Vážime si každé vylepšenie zo strany makléra a teší nás, že poskytujeme svojim maklérom také pracovné nástroje, ktoré zefektívňujú ich prácu a prinášajú spokojných klientov.

PERSPEKTÍVA RASTU A ODBORNÉHO VZDELANIA

icon

Prestaňte hľadať dôvody, prečo to vzdať ale začnite hľadať dôvody, prečo pokračovať ďalej. Našou úlohou je, aby mal maklér:

vytvorené podmienky kariérneho rastu
možnosť zlepšovať realitný trh
správne pracovné nástroje
plnené svoje sny

Ľudia vedia zmeniť svoje životy tým, že zmenia spôsob myslenia. V mnohých prípadoch stačí len málo, aby ste dosiahli veľký úspech. V BRICK reality nám záleží na každom maklérovi. Na jednej strane sme pre makléra vytvorili podmienky pre úspešný kariérny rast. Na druhej strane s ním individuálne pracujeme, aby sa osobnostne a kariérne posúval vyššie, a tak dosiahol popri našich cieľoch aj svoje osobné ciele.

LICITAČNÝ SYSTÉM

icon

Naozaj pomáhajú realitné kancelárie dosiahnuť majiteľom tú najlepšiu cenu za ich nehnuteľnosť? Dnes existuje niekoľko spôsobov ako nehnuteľnosť predávať.

Bežne sa stáva, že predávajúci v súkromnej inzercii, ale aj s pomocou realitnej kancelárie, prestrelia cenu a postupne ju znižujú. Ide o najmenej výhodný spôsob predaja, tak pre majiteľa, ako aj makléra.

Ak má o nehnuteľnosť záujem viacero vážnych kupujúcich, ktorí sú ochotní zaplatiť za ňu viac, tak prečo sa tomu vyhýbať? V BRICK reality si túto skutočnosť uvedomujeme a máme na mieru vytvorený licitačný systém, ktorý pracuje v prospech našich predávajúcich a maklérov. Samozrejme základom je, že náš maklér nastaví cenu správne už na začiatku a nepodhodnotí ju.

Vždy má ísť o reálnu trhovú cenu a v prípade, že je dopyt väčší, môže ísť cena vďaka spravodlivému licitačnému systému smerom nahor. Výsledkom je spokojný predávajúci, ktorý vďaka svojim odporúčaniam môže priniesť maklérovi ďalšieho klienta.

CHCEŠ SA STAŤ MAKLÉROM V BRICK REALITY?

BUĎ CHCEŠ ALEBO NECHCEŠ. VŠETKO OSTATNÉ SÚ KECY.

Stále si tu? Tak neváhaj a vyplň náš formulár. Zmení sa ti život.

Na formulár ti odpovieme do 5 pracovných dní
Po krátkom rozhovore s pozitívnym výsledkom ťa pozveme na prvé neformálne stretnutie.
Odpovedáme na každý správne vyplnený dopyt o spoluprácu
Sme korektní a profesionálni. Preto ti dáme vedieť aj v prípade, ak z nejakého dôvodu naša spoločná spolupráca nebude možná.
brick logo
Každý klient je pre nás v prvom rade človek, ktorému chceme zabezpečiť spokojné bývanie a odborné služby.
Sociálne siete:
Všetky práva vyhradené pre BRICK reality s.r.o.