+421 948 504 607
info@brickreality.sk
brick logo
Brick Reality
Finančný servis

FINANČNÝ SERVIS

Čo si máte pod kvalitným finančným servisom vlastne predstaviť? Už sa z toho stala bežná fráza.
V BRICK reality ide o službu, ktorá stavia Vás na prvé miesto. V dnešnej dobe je veľmi ľahké sa zadlžiť a vzďaľovať sa od vlastných cieľov a snov. Banka, či hypotekárny špecialista Vám ponúknu možnosť získať peniaze na dlh, ale už neponúkajú riešenie, ako dlh splatiť a byť finančne nezávislý. V prvom rade sa starajú o svoje záujmy a vy ste až na druhom mieste. Chcú na Vás totiž jednoducho a rýchlo zarobiť.
Našou prioritou je, aby naši klienti pri kúpe, či predaji nehnuteľnosti mali financie nastavené tak, že si vážia hodnotu svojich peňazí. Zároveň s nimi hľadáme riešenia, aby si dokázali vytvárať finančnú rezervu a svojich dlhov sa čo najrýchlejšie zbaviť. Nevnucujeme ”výhodné” sporenia a iné finančné produkty, poskytujeme individuálny finančný servis a výber finančných produktov a služieb na mieru.
Spolupracujeme s kvalifikovanými nezávislými odborníkmi v oblasti financií, ktorí pomáhajú našim klientom zvyšovať finančnú gramotnosť. Finančný servis v našom ponímaní nie je ani zďaleka vybavenie hypotéky. Zahŕňa množstvo oblastí, ako napríklad vytváranie rezervy na horšie časy, sporenie pre deti a dôchodok, zabezpečenie povinných výdavkov a vlastného majetku. Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a zistíme aké sú možnosti dosiahnutia Vašich cieľov.

Hypotekárna kalkulačka

KOMPLEXNÝ FINANČNÝ SERVIS

Pri kúpe nehnuteľnosti sú financie dôležitou súčasťou celého procesu výberu a kúpy Vášho nového bývania. V BRICK reality Vám zabezpečíme všetko pod jednou strechou tak, aby sme za Vás vyjednali tie najlepšie aktuálne podmienky na trhu.

Potrebujete poradiť, alebo sa zorienovať? Zavolajte nám. Sme tu pre Vás.

+421 948 504 607
Po - Pia: 09:30 - 18:30
form-header

PORADENSTVO V OBLASTI VAŠICH FINANCIÍ

Kupujete nehnuteľnosť a potrebujete hypotekárny úver? Pošlite nám dopyt a zistíme vaše možnosti.

brick logo
Každý klient je pre nás v prvom rade človek, ktorému chceme zabezpečiť spokojné bývanie a odborné služby.
Sociálne siete:
Všetky práva vyhradené pre BRICK reality s.r.o.