+421 948 504 607
info@brickreality.sk
brick logo
Brick Reality
Realitný servis

REALITA V REALITÁCH

Spoločnosť BRICK reality vznikla so zámerom zlepšenia realitného trhu. Keďže mnohé realitné kancelárie robia nekvalitnú robotu a zlé meno realitnej službe, nečudujeme sa, že klienti realitkám neveria a radšej si riešia predaj nehnuteľnosti po svojom.
Dnešná doba ponúka toľko možností robiť veci lepšie, avšak prístup väčšiny realitných kancelárií zostal v minulom tisícročí. Treba však povedať, že realitné kancelárie nie sú jediné, ktoré nesú vinu. Istou mierou k súčasnému stavu realitného trhu prispievajú samotní majitelia nehnuteľností. Ak dovolia inzerovať jednu nehnuteľnosť viacerým realitným kanceláriám pri použití fotiek majiteľa, a zároveň očakávajú konkurenčný boj, tak dosiahnu pravý opak.
RK neprejaví veľkú snahu pri predaji nehnuteľnosti a ešte aj za to málo si vypýta nezaslúženú províziu. Maklér v danom prípade vôbec nepracuje v prospech majiteľa nehnuteľnosti! Častokrát je práve na strane kupujúceho, aby rýchlo predal a zmanipuloval predávajúceho. Bežne sa stáva, že maklér vidí nehnuteľnosť a majiteľa prvýkrát až s prvým kupujúcim, ktorý je zhrozený, že maklér o danej nehnuteľnosti nič nevie a stav, ktorý bol inzerovaný nezodpovedá skutočnosti.
Úprimne sme sklamaní, ak klienti nevyťažia zo svojej nehnuteľnosti maximum. Ak ste sa dostali až sem, ste na dobrej ceste spraviť správne rozhodnutie.

Na čo sa pripraviť pri predaji / prenájme

Ak plánujete ponúkať svoju nehnuteľnosť na vlastnú päsť, treba mať vysporiadanú nehnuteľnosť, vytvoriť inzerát, vytvoriť fotografie, napísať popis.
Po zverejnení inzerátu Vás čaká celý rad maklérov, čo Vám budú volať. Nebudete mať prehľad o reálnom dopyte záujemcov, čím stratíte čas aj peniaze.

Aký prístup môžete očakávať u nás?

vždy máme stretnutie s majiteľom nehnuteľnosti a vypočujeme si jeho očakávania
vidíme reálny stav nehnuteľnosti, vypracujeme cenovú analýzu a prejdeme ju s majiteľom
odborne pristupujeme k inzercii pri využití rôznych technológií
obhájime si inzerovanú cenu, efektívne obhliadky a v prípade viacerých záujemcov licitujeme
právna podpora a finančné poradenstvo sú u nás samozrejmosťou

Na čo sa pripraviť pri kúpe / prenájme


Pravdepodobne by ste si hneď chceli dohodnúť obhliadku. Častokrát sú v inzerátoch nepresné informácie, a preto si najskôr zistite všetky dôležité skutočnosti vopred, či spĺňajú Vami požadované kritériá. Až potom si dohadujte obhliadku. Ušetríte tak veľa svojho času. Pri skutočne vážnych obhliadkach si dajte pozor na skryté závady a nedostatky.

Ak ste práve zistili, že by to bolo nad Vaše schopnosti, využite naše služby. Nechajte všetku prácu na odborníkovi, ktorý dohliadne na celý proces od začiatku až do konca.

Aký prístup môžete očakávať u nás?

bezplatná konzultácia s naším realitným maklérom
služba na základe uzavretej zmluvy
maklér vyhľadá aktívne aj neoficiálne ponuky, nečaká na náhody
maklér sa snaží vyjednať cenu nadol
právna podpora v jednotlivých prípadoch

SLUŽBA REALITNÝ AGENT PREDÁVAJÚCEHO / KUPUJÚCEHO

Vaša spokojnosť je u nás v BRICK reality na prvom mieste. Svedčia o tom aj Vaše referencie, ktoré nás posúvajú dopredu.

banner

CHCEM PREDAŤ / PRENAJAŤ

Rozmýšľate o predaji nehnuteľnosti? V BRICK reality máte všetky služby na kľúč. Profesionálne, efektívne a transparentne. Od prvej konzultácie až po predaj, alebo prenájom nehnuteľnosti. Ponúkame individuálny prístup, ktorý si zaslúžite.

banner

CHCEM KÚPIŤ / PRENAJAŤ SI

Hľadáte bývanie? Nájsť na trhu ideálnu nehnuteľnosť je časovo náročné. V mnohých prípadoch ide o investíciu na celý život. Službou agent kupujúceho Vám BRICK reality poskytne makléra, právnika a finančného odborníka.

REALITNÝ SERVIS NA PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI

Čo tak vyložiť si nohy a mať istotu, že všetko ide podľa plánu? S BRICK reality je predaj, alebo kúpa nehnuteľnosti bez komplikácií.

Potrebujete poradiť, alebo sa zorienovať? Zavolajte nám. Sme tu pre Vás.

+421 948 504 607
Po - Pia: 09:30 - 18:30
form-header

BEZPLATNÉ OCENENIE NEHNUTEĽNOSTI

Predávate nehnuteľnosť a neviete správne odhadnúť cenu? Pošlite nám dopyt a my sa o všetko postaráme.

brick logo
Každý klient je pre nás v prvom rade človek, ktorému chceme zabezpečiť spokojné bývanie a odborné služby.
Sociálne siete:
Všetky práva vyhradené pre BRICK reality s.r.o.