+421 948 504 607
info@brickreality.sk
brick logo
Brick Reality

VÍTAME VÁS V LICITAČNOM SYSTÉME BRICK REALITY

V prípade, že sa jedná o Vašu prvú licitovanú nehnuteľnosť, radi Vám ukážeme aké je licitovanie prostredníctvom BRICK reality jednoduché.

VYTVORENIE ÚČTU

Licitácia nehnuteľnosti je s BRICK reality profesionálna a jednoduchá. Pre účasť na licitácií nehnuteľnosti je potrebné, aby ste boli vopred pozvaný prostredníctvom emailu, ktorý obdržíte od BRICK reality a vytvorili si užívateľský účet.

Registrácia a jej potvrdenie

Užívateľský účet je následne nutné potvrdiť prostredníctvom emailu, ktorý obdržíte po registrácií. Je nevyhnutné, aby ste pri registrácií zadali email, na ktorý Vám BRICK reality poslala pozvánku na licitáciu nehnuteľnosti.

Zmena údajov

Po prihlásení sa si môžete zmeniť Vaše údaje a heslo v sekcií "PROFIL", ak budete potrebovať niečo aktualizovať, doplniť, alebo zmeniť.

Zabudnuté heslo

V prípade zabudnutia hesla si môžete heslo obnoviť. Obnovu hesla nájdete vedľa tlačidla "Prihlásiť sa" na podstránke prihlásenia, ktorú nájdete v hornej časti stránky na ľavej strane.

1

Informačný telefonát s maklérom

V prípade záujmu o účasť na licitácií nehnuteľnosti Vás bude kontaktovať náš maklér a poskytne Vám potrebné informácie.

2

Obdržanie e-mailu s autorizačným kódom

BRICK reality Vám pošle pozvánku na licitáciu nehnuteľnosti. V pozvánke sú všetky potrebné informácie, tlačidlo na registráciu, návod na licitáciu nehnuteľnosti a Váš autorizačný kód.

3

Vytvorenie účtu a potvrdenie registrácie

Po kliknutí na tlačidlo v obdržanom emaile Vás presmerujeme priamo do registrácie. Vyplňte všetky polia a zadajte email, na ktorý Vám prišla pozvánka. Následne Vám príde email, kde potvrdíte Vašu registráciu.

VSTUP DO LICITÁCIE

Pre vstup do licitácie nehnuteľnosti musíte mať vytvorený a potvrdený užívateľský účet, ktorý ste si založili v kroku "VYTVORENIE ÚČTU".

Prihlásenie sa a výber nehnuteľnosti

Po prihlásení sa, budete automaticky presmerovaný na podstránku v užívateľskom účte "LICITÁCIA NEHNUTEĽNOSTI", kde uvidíte licitáciu nehnuteľnosti, na ktorú ste obdržali pozvánku.

Vstup do licitácie a potvrdenie súhlasu

Vstúpte do licitovanej nehnuteľnosti a potvrďte súhlas s podmienkami licitácie nehnuteľnosti a VOP. Následne môžete vstúpiť do licitácie nehnuteľnosti kliknutím na tlačidlo "Vstúpiť do licitácie".

Tento súhlas budete musieť potvrdiť pre každé zariadenie, prostredníctvom ktorého vstupujete do licitácie nehnuteľnosti.

4

Prihlásenie sa do účtu

Prihlásenie nájdete v ľavom hornom rohu stránky. Môžete byť súčasne prihlásený na viacerých zariadeniach. Napríklad notebook a mobilný telefón v prípade, ak sa potrebujete od počítača vzdialiť.

5

Vyhľadanie licitovanej nehnuteľnosti

Po prihlásení sa Vám automaticky otvorí podstránka "Licitácia nehnuteľnosti". Pre výber licitovanej nehnuteľnosti kliknite na tlačidlo "Vstúpiť do licitácie", na ktorú ste pozvaný.

6

Potvrdenie súhlasu s podmienkami

V ďalšom kroku budete musieť súhlasiť s podmienkami licitácie nehnuteľnosti a VOP. Následne môžete vstúpiť do licitácie nehnuteľnosti kliknutím na tlačidlo "Vstúpiť do licitácie".

LICITÁCIA NEHNUTEĽNOSTI

Každá licitácia nehnuteľnosti má dve fázy. Týmto fázam predchádza odpočítavanie do začatia licitácie nehnuteľnosti.

Spôsob prihodenia ceny

- prihadzuje sa vypísaním celej kúpnej ceny vrátane prihodenia

- vypíše sa "Autorizačný kód" a potvrdí sa "Prihodiť"

- treba zadávať výšku celej kúpnej ceny vrátane prihodenia!

Prvá fáza "ZÁKLADNÝ ČAS" licitácie

- spúšťa sa po skončení odpočítavania času do licitácie

- je nastavená zvyčajne na 1 až 2 hodiny

- po jej skončení nasleduje dodatočný čas licitácie

- prihadzuje sa vypísaním celej kúpnej ceny vrátane prihodenia

Druhá fáza "DODATOČNÝ ČAS" licitácie

- spúšťa sa po skončení základného času licitácie

- časovač je nastavený na 3 minúty

- nevyčkávajte do poslednej sekundy

- každé ďalšie prihodenie obnoví časovač na 3 minúty

- ak nikto neprihodí, časovač sa neobnoví a licitácia je ukončená

Koniec licitácie

- licitáciu vyhráva účastník s najvyššou hodnotou prihodenia

- víťaza licitácie bude kontaktovať náš maklér

7

Odpočítavanie do začatia licitácie

Každá licitácia má presne určený čas začatia, ktorý nájdete v pozvánke. Odporúčame byť prítomný na licitácií nehnuteľnosti ideálne 15 minút pred jej začatím.

8

Priebeh licitácie a prihadzovanie

Po spustení základného času je vhodné prihodiť základnú (štartovaciu) cenu, čo Vám v prípade ak nikto cenu nenavýši zaručí výhru v licitácii. V dodatočnom čase netreba vyčkávať do poslednej sekundy. Po každom prihodení sa čas obnoví na 3 minúty.

9

Koniec licitácie a informačný e-mail

Po skončení licitácie obdrží každý účastník informačný email o výsledku licitácie. Víťaza licitácie bude kontaktovať maklér.

brick logo
Každý klient je pre nás v prvom rade človek, ktorému chceme zabezpečiť spokojné bývanie a odborné služby.
Sociálne siete:
Všetky práva vyhradené pre BRICK reality s.r.o.